O nas

Grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do podróży oraz przygód. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Czerpiąc satysfakcje z tego co robimy jesteśmy pewni, że nasze wycieczki zapewnią Wam niezapomniane wrażenia. Do zobaczenia!
deco
Dawid Kanarkowski - Instruktor

Dawid Kanarkowski

Instruktor

Student turystyki i rekreacji, od 16 lat w harcerstwie. Na pierwszym obozie pod namiotami byłem jak miałem 10 lat i od tamtej pory co roku w wakacje chociaż na miesiąc muszę znaleźć się gdzieś w środku lasu nad jeziorem. Przez kilka lat prowadziłem drużynę harcerską, z którą bawiłem się w szpiegów z krainy deszczowców :) Następnie zostałem komendantem 150 osobowego Szczepu Wawer, dla którego organizowałem liczne rajdy, biwaki i już 4 obozy harcerskie. Po za harcerstwem lubię jeździć na rowerze, na snowboardzie, odrobinę podróżować i ze znajomymi harcować...

Katarzyna Świątek - Instruktor

Katarzyna Świątek

Instruktor

Zakręcona i wiecznie zabiegana. Od 20 lat harcerka z krwi i kości. Zjadła zęby na niejednym obozie jako wychowawca i kierownik obozów.Zawodowo od kilku lat wychowawca przedszkolny. Dla was będzie Smerfem, Piratką, Detektywem jak i Alicją w Krainie Czarów. Nie straszna jej zła pogoda,przegrany mecz Polaków czy też niedostateczna ilość wiórek kokosowych w cieście. Jej pasją jest praca z dziećmi poprzez zabawę. Uśmiech na twarzy dziecka jest największą satysfakcją. Prywatnie mol książkowy i wielki śpioch w jednym.

Uprawnienia i certyfikaty

- Wychowawca kolonijny
- Kierownik placówek wypoczynku
- Kierownik wycieczek szkolnych
- Podharcmistrz ZHP
- Animator czasu wolnego

- Kurs pomocy przedmedycznej
- Pilot wycieczek
- Instruktor rekreacji
- Instruktor Snowboardu
- Kurs wspinaczkowy na drogach ubezpieczonych

Zapraszamy do kontaktu
501 048 578

biuro@manufakturaprzygody.pl

deco
Powered by: unstudio.pl